Vaikai šoka Alefootball stailJau ketvirtus metus skaičiuojantis tarptautinis vaikų futbolo turnyras „McDonald’s Cup“ turnyro dalyvius ir žiūrovus nuolat stebina išskirtinių pramogų ir rekordų gausa.
Pirmajame 2013 m. vykusiame „McDonald’s Cup“ turnyre per 200 turnyro dalyvių atliko įspūdingą ir kartu šmaikščią choreografinę kompoziciją „Aleeefutbolstail“.

 

 


McDonalds 2014 9Antrojo „McDonald’s Cup“ turnyro metu 2014 m. gegužės mėn. buvo pasiektas sunkiausios futbolininko aprangos rekordas. Turnyre senovės istorijos mylėtojų klubo „Antikos karys“ nariai ne tik žiūrovams pademonstravo įspūdingas senovės laikų riterių kovas, bet ir vilkėdami šarvais ir apsiginklavę riterių ginklais žaidė futbolą ! Vieno iš riterių apranga svėrė net 32,5 kg ir šis faktas oficialiai buvo užfiksuotas kaip sunkiausios futbolininko aprangos Lietuvos rekordas.

 

 


Turnyro „McDonald’s Cup 2016“ organizatoriai jo dalyviams ir žiūrovams taip pat žada išskirtinių pramogų ir siurprizų. Registruokite savo komandą turnyrui jau dabar arba atvykite į turnyrą palaikyti savo mėgstamos komandos turnyro metu.