2007 m. amžiaus grupės tvarkaraštis:

 

Timetable, 14th of May, Saturday, I ratas, I stage.

 

Geležinis vilkas 2 – Žalgirietis 10.35 -11.00 val., A field, Group A

Vilniaus FM 1 – Granitas 2 10.35 -11.00 val., B field, Group A

Milanas – Vilniaus FM 2 10.35 -11.00 val., C field, Group B

Tukums 2000 – Spartukai 10.35 -11.00 val., D field, Group A

Audra – Granitas 2 11.40 -12.05 val., A field, Group A

Žaibas – Milanas 11.40 -12.05 val., B field, Group B

Valmiera – Ateitis 11.40 -12.05 val., C field, Group B

Vilniaus FM 2 – Geležinis vilkas 11.40 -12.05 val., D field, Group B

Žalgirietis – Spartukai  12.45 -13.10 val., A field, Group A

Vilniaus FM 1 – Audra  12.45 -13.10 val., B field, Group A

Geležinis vilkas – Granitas  12.45 -13.10 val., C field, Group B

Žaibas – Valmiera  12.45 -13.10 val., D field, Group B

Žalgirietis – Granitas 2  13.55 -14.20 val., A field, Group A

Geležinis vilkas 2 – Vilniaus FM 1 13.55 -14.20 val., B field, Group A

Valmiera – Granitas  13.55 -14.20 val., C field, Group B

Vilniaus FM 2 – Ateitis  13.55 -14.20 val., D field, Group B

Audra – Spartukai  14.25 -14.50 val., C field, Group A

Geležinis vilkas 2 – Granitas 2  14.25 -14.50 val., D field, Group A

Žalgirietis – Tukums 2000  14.55 -15.20 val., C field, Group A

Milanas – Valmiera  14.55 -15.20 val., D field, Group B

Geležinis vilkas – Žaibas  15.10 -15.35 val., A field, Group B

Granitas – Ateitis  15.10 -15.35 val., B field, Group A

Granitas 2 – Spartukai  15.30 -15.55 val., C field, Group A

Žalgirietis – Audra  15.30 -15.55 val., D field, Group B

Timetable, 15th of May, Sunday, I ratas, I stage.

Granitas – Vilniaus FM 2  10.35 -11.00 val., A field, Group A

Tukums 2000 – Granitas 2 10.35 -11.00 val., B field, Group A

Milanas – Geležinis vilkas 10.35 -11.00 val., C field, Group B

Ateitis – Žaibas 10.35 -11.00 val., D field, Group B

Audra – Tukums 2000  11.40 -12.05 val., A field, Group A

Vilniaus FM 1  – Spartukai 11.40 -12.05 val., B field, Group A

Vilniaus FM 2 – Žaibas 11.40 -12.05 val., C field, Group B

Geležinis vilkas – Valmiera 11.40 -12.05 val., D field, Group B

Milanas – Ateitis  12.55 -13.20 val., A field, Group B

Vilniaus FM 1  – Tukums 2000  12.55 -13.20 val., B field, Group A

Žaibas – Granitas  12.55 -13.20 val., C field, Group B

Geležinis vilkas 2 – Audra 12.55 -13.20 val., D field, Group A

Vilniaus FM1 – Žalgirietis  14.00 -14.25 val., A field, Group A

Milanas – Granitas 14.00 -14.25 val., B field, Group B

Geležinis vilkas 2 – Spartukai  14.00 -14.25 val., C field, Group A

Vilniaus FM 2 – Valmiera  14.00 -14.25 val., D field, Group B

Ateitis – Geležinis vilkas   14.40 -15.05 val., C field, Group B

Geležinis vilkas 2 – Tukums 2000 14.40 -15.05 val., D field, Group A

 

Timetable, 15th of May, Sunday, II ratas, II stage. Playoffs. Atkrintamosios varžybos. Varžybų trukmė – 30 min. Match  – 30 min.

 

For 13-14 pl…………….. – ……………… 15.15 -15.45 val., A field

For 11-12 pl…………….. – ……………… 15.15 -15.45 val., B field

For 9-10 pl…………….. – ……………… 15.15 -15.45 val., C field

For 7-8 pl…………….. – ……………… 15.15 -15.45 val., D field

For 5-6 pl…………….. – ……………… 15.55 -16.25 val., D field

For 3-4 pl…………….. – ……………… 15.55 -16.25 val., C field

For 1-2 pl…………….. – ……………… 15.55 -16.25 val., A field

2006 m. amžiaus grupės tvarkaraštis:

Timetable, 14th of May, Saturday

 

Audra – Granitas 10.00 -10.35 val., A field, Group A

Žalgirietis 2 – Žaibas 10.00 -10.35 val., B field, Group A

Žalgirietis – Vilniaus FM 10.00 -10.35 val., C field, Group B

Milanas – BFA 10.00 -10.35 val., D field, Group C

Audra – Žalgirietis2 11.00 -11.35 val., A field, Group A

Žaibas – Granitas 11.00 -11.35 val., B field, Group A

Tukums 2000 – Žalgirietis2 11.00 -11.35 val., C field, Group B

Vilniaus FM – Ateitis 11.00 -11.35 val., D field, Group B

Daugava – Milanas  12.10 -12.45 val., A field, Group C

BFA – Fortūna  12.10 -12.45 val., B field, Group C

Žalgirietis2 – Granitas  12.10 -12.45 val., C field, Group A

Tukums 2000 – Vilniaus FM  12.10 -12.45 val., D field, Group B

Daugava – BFA  13.20 -13.55 val., A field, Group C

Fortūna – Milanas 13.20 -13.55 val., B field, Group C

Tukums 2000 – Ateitis  13.20 -13.55 val., C field, Group B

Audra – Žaibas  13.20 -13.55 val., D field, Group A

Žalgirietis – Ateitis  14.30 -15.05 val., A field, Group B

Daugava – Fortūna  14.30 -15.05 val., B field, Group C

 

Timetable, 15th of May, Sunday, 2006, II ratas, II stage

 

Žaibas  – Vilniaus FM  10.00 -10.35 val., A field, Group E

Fortūna – Ateitis  10.00 -10.35 val., B field, Group E

Granitas – Daugava 10.00 -10.35 val., C field, Group F

Milanas – Žalgirietis 2  10.00 -10.35 val., D field, Group F

Audra – BFA               11.00 -11.35 val., A field, Group H

Žalgirietis – Tukums  2000    11.00 -11.35 val., B field, Group H

Žaibas – Fortūna   11.00 -11.35 val., C field, Group E

Vilniaus FM – Ateitis  11.00 -11.35 val., D field, Group E

Granitas – Milanas  12.10 -12.45 val., A field, Group F

Žalgirietis 2 – Daugava  12.10 -12.45 val., B field, Group F

Audra – Tukums 2000  12.10 -12.45 val., C field, Group H

Žalgirietis – BFA    12.10 -12.45 val., D field, Group H

Granitas – Žalgirietis 2   13.20 -13.55 val., A field, Group E

Milanas – Daugava  13.20 -13.55 val., B field, Group E

Žaibas – Ateitis  13.20 -13.55 val., C field, Group F

Vilniaus FM – Fortūna  13.20 -13.55 val., D field, Group F

Tukums 2000 – BFA  14.30 -15.05 val., A field, Group H

Audra – Žalgirietis   14.30 -15.05 val., B field, Group H