Vienas iš mūsų šaunių rėmėjų yra Miesto Pramogos

Pabodo lazeriniai pasišaudymai tamsiuose rūsiuose, priplėkusiose ir drėgnose patalpose!?
Kviečiame išbandyti taktinius Laser Tag žaidimus gryname ore, miško aikštelėje Antakalnyje, Vilniuje.
Po žaidimų grįšite pavargę fiziškai, bet pasikrovę daug teigiamų emocijų – o žaidimo eigą aptarinėsite dar kelias dienas po renginio.
Azartiška ir tik geras emocijas dovanojanti pramoga gryname ore, subalansuota tiek mažiems, tiek ir dideliems kovotojams!
Šio žaidimo privalumai:
❗️tai nuotaikinga pramoga be skausmo, mėlynių, ir pykčio
❗️pramoga tinkama visiems aktyviems žmonėms nuo 7 metų amžiaus, nereikalaujanti nei specialios aprangos, nei specialaus fizinio pasiruošimo
❗️lygios galimybės visiems žaidėjams: šiame žaidime visi turi lygias galimybes, todėl merginų komandos dažnai nugali vaikinų komandas, o vaikai kaip lygus su lygiu kovoja su savo tėvais
❗️įdomūs žaidimo scenarijai – visi scenarijai skirti komandinio darbo įgūdžiams lavinti, tad nėra žaidžiama pagal scenarijus, kur laimi žaidėjas daugiausiai kartų pataikęs į priešininkus
❗️taiklaus šūvio atstumas siekia iki 200 m, tai 4-6 kartus daugiau lyginant su dažasvydžiu ar šratasvydžiu
❗️Laser Tag‘e taiklius šūvius registruoja elektronika, todėl žaidėjai neturi jokių galimybių sukčiauti
❗️įranga leidžia žaisti bet kokiu oru, svarbi tik orą atitinkanti žaidėjų apranga
Daugiau apie mūsų draugus rasite:
www.miestopramogos.lt

 

Pristatome Jums dar vieną mūsų šaunų Audra CUP2019 Ruduo rėmėją Illusion Rooms Vilnius

Mėgstate magiją ir esate tikri, kad pasaulis yra pilnas neįtikėtinų dalykų? Iliuzijų kambariai tai tik patvirtina, nes tai vieta, kurioje su Jumis gudraus ne tik akys, tačiau ir protas! Illusion Rooms iliuzijų kambariuose, įsikūrusiuose pačiame Vilniaus centre, Tavęs laukia painus Veidrodžių labirintas, galvą ir kojas susukantis Velnio tunelis, tikrovės suvokimą išbalansuojantis Anti-Gravitacijos kambarys, perspektyvos iliuziją patvirtinantis Dydžio iliuzijų kambarys, aukštyn apverstas butas bei daug kitų atrakcijų.
Apie pramogas plačiau rasite:
http://www.illusions.lt/


 

Džiaugiames, kad prie FM Audra prizų įsteigimo prisidėjo ir Rock On laipiojimo salė
 
Rock On laipiojimo salė yra ne tik įprasta vieta pasportuoti, mes nuolat stengiamės organizuoti įdomias, įtraukiančias veiklas ir palaikyti ryšį su savo bendruomenės nariais. Salėje labai populiarūs vaikų gimtadieniai – galima rinktis net iš 5 programų! Taip pat pas mus vyksta laipiojimo treniruotės vaikams ir suaugusiems. Norintiems pradėti laipioti ir susipažinti su boulderingo menu – tai puiki vieta!
Daugiau informcijos:

Šiemet FM Audra 2019 Ruduo bus gausi pramogų prizais. Dar vienam rėmėjui – TARZANIJA lenkiame žemai galvą ir nė neabejojame, kad prizininkai šauniai praleis laiką Jūsų teritorijoje.

„Tarzanija“ yra didžiausia nuotykių šalis, įsikūrusi vaizdingoje vietoje ant Nemuno kranto, Alytaus rajone. Pasinerkite į aktyvias ir ekstremalias pramogas! Čia rasite pramogas Laipynių mieste, kuris siūlo net 7 trasas medžiuose, tarp jų – įspūdingas skrydis per Nemuną. Jūs galėsite pasimėgauti 400 m. ilgio skrydžiu per Nemuną, o adrenalino fanai turėtų patikrinti savo drąsą išbandant Kryčio miesto pramogą „Big Swing“.

Taip pat nepraleiskite progos aplankyti Kalnų miestą. Šiame mieste Jūsų laukia net 4 „Pašėlusių kalnelių“ trasos su laisvu kritimu į oro pagalvę

Patiems mažiausiems nuotykių ieškotojams – Mažojo Tarzano miestelis. Čia yra speciali trasa vaikams nuo 3 iki 7 m.

Daugiau informacijos:
https://www.tarzanija.lt/

 

Jau rugsėjo 14 d. startuos AUDRA CUP2019 turnyras.
Labai džiaugiamės, kad mūsų dalyvius taip pat apdovanos
❗️Kartodromas “Kartlandas Vilnius”, Parodų g. 1
❗️Kartodromas “Kartlandas Kaunas”
❗️Kartlando mokykla

“Kartlandas”- didžiausias vidaus kartodromų tinklas Lietuvoje. Kartodromai Kaune ir Vilniuje, pasižymi puikia įranga ir įdomiomis trasų konfiguracijomis. Čia pramogauti nesutrugdys jokios oro išdaigos, o tarp kartingų įvairovės kiekvienas sau atras tinkamą tipą: nuo elektrinių iki vidaus degimo variklio. Erdvūs priimamieji, moderni laiko matavimo sistema, ir skirtingos trasos sporto profesionalams suteiks galimybių dar labiau tobulėt, o pramogos mėgėjams ar naujokams leis paprasčiau pažvelgti į kartingo pramogas ir varžytis su bičiuliais.
Gimtadieniai, šventės, varžybos ir nepamirštami įspūdžiai. Pramogos skirtos visiems : nuo 4 metų iki senjorų.
Daugiau informacijos rasite:

https://elektrokart.lt/