2008 years born age group:

Timetable, 21th of May, Saturday, I ratas, I stage.

🙂 Kiekvienam “McDonaldsCUP 2016” turnyro dalyviui – galimybė stovyklauti Belgijos futbolo specialistų vasaros futbolo stovykloje Vilniuje “Senvagės” stadione nuo birželio 27 iki liepos 1 d. net 20 eurų pigiau. Daugiau informacijos apie stovyklą – www.sportsmarketing.lt, arba tel. (8) 601 60299. 😀

A grupė

FM “Audra”, Vilnius xxx
Šiaulių FA, Šiauliai xxx
FM “Tauras”, Kaunas xxx
FK “Granitas”, Vilnius xxx

B grupė

TFA “Milanas”, Vilnius xxx
FM “Fortūna”, Vilnius xxx
Panevėžio FA, Panevėžys xxx
“Barclays”, Vilnius xxx

C grupė

FC “Salaspils”, Salaspils xxx
FA “Žalgirietis”, Vilnius xxx
FM “Ateitis”, Vilnius xxx
Vilniaus FM, Vilnius xxx

Audra – Granitas 8.30 – 8.50 val., A field, Group A

Ateitis – Vilniaus FM  8.30 -8.50 val., B field, Group C

Milanas – Barclays 8.50 -9.10 val., A field, Group B

Žalgirietis – Vilniaus FM  8.50 -9.10 val., B field, Group B

Ateitis – Žalgirietis 9.15 -9.35 val., A field, Group C

Audra – Tauras  9.15 -9.35 val., B field, Group A

Barclays – Fortūna 9.40 -10.00 val., A field, Group B

Milanas – Panevėžio FA  9.40 -10.00 val., B field, Group B

Salaspils – Vilniaus FM  10.05 -10.25 val., A field, Group C

Audra – Šiaulių FA  10.05 -10.25 val., B field, Group A

Salaspils  – Žalgirietis  10.30 -10.50 val., A field, Group C

Šiaulių FA – Tauras  10.30 -10.50 val., B field, Group A

Panevėžio FA – Barclays 10.55 -11.15 val., A field, Group B

Fortūna – Milanas 10.55 -11.15 val., B field, Group B

Tauras – Granitas  11.20 -11.40 val., A field, Group A

Salaspils – Ateitis  11.20 -11.40 val., B field, Group C

Panevėžio FA – Fortūna  11.45 -12.05 val., A field, Group B

Šiaulių FA – Granitas  11.45 -12.05 val., B field, Group A

II stage. Competition in new groups for final places.

D grupė. Dėl 10-12

4 v. A grupė xxx
4 v. B grupė xxx
4 v. C grupė xxx

E grupė. Dėl 7-9 v.

3 v. A grupė xxx
3 v. B grupė xxx
3 v. C grupė xxx

F grupė. Dėl 4-6 vietų.

2 v. A grupė xxx
2 v. B grupė xxx
2 v. C grupė xxx

G grupė. Dėl 1-3 vietų.

1 v. A grupė xxx
1 v. B grupė xxx
1 v. C grupė xxx

D1…………………..  – D2………………  12.15 -12.35 val., A field, Group D

E1…………………..  – E2………………  12.15 -12.35 val., B field, Group E

F1…………………..  – F2………………  12.40 -13.00 val., A field, Group F

G1…………………..  – G2………………  12.40 -13.00 val., B field, Group G

D1…………………..  – D3………………  13.05 -13.25 val., A field, Group D

E1…………………..  – E3………………  13.05 -13.25 val., B field, Group E

F1…………………..  – F3………………  13.30 -13.50 val., A field, Group F

G1…………………..  – G3………………  13.30 -13.50 val., B field, Group G

D2…………………..  – D3………………  13.55 -14.15 val., A field, Group D

E2…………………..  – E3………………  13.55 -14.15 val., B field, Group E

F2…………………..  – F3………………  14.20 -14.40 val., A field, Group F

G2…………………..  – G3………………  14.20 -14.40 val., B field, Group F

Closing ceremony 14.40 val.

 Turnyro organizatoriai dėkoja už paramą pagrindiniam turnyro rėmėjui bendrovei “Premier restaurants”, taip pat nuolatiniams rėmėjams bendrovėms “Pieno žvaigždės” ir “Cerera foods”.

🙂 Kiekvienam “McDonaldsCUP 2016” turnyro dalyviui – galimybė stovyklauti Belgijos futbolo specialistų vasaros futbolo stovykloje Vilniuje “Senvagės” stadione nuo birželio 27 iki liepos 1 d. net 20 eurų pigiau. Daugiau informacijos apie stovyklą – www.sportsmarketing.lt, arba tel. (8) 601 60299. 😀

2009 years born age group:

Timetable, 22th of May, Sunday, I ratas, I stage (LFF stadionas, Stadiono g.2)

A grupė

FM “Ateitis”, Vilnius xxx
BFK “Salaspils 1”, Rigas raj. xxx
TFA “Milanas”, Vilnius xxx
FK “Auda Green”, Riga xxx
FM “Tauras” , Kaunas xxx

B grupė

BFA, Vilnius
BFK “Salaspils 2”, Rigas raj.
Panevėžio FA, Panevėžys
FK “Auda Black”
FM “Audra 2”, Vilnius

Ateitis – Milanas 8.30 – 8.45 val., A field, Group A

BFA – Audra 2   8.30 – 8.45 val., B field, Group B

Tauras – Ateitis 9.03 -9.18 val., A field, Group A

Audra 2 – Panevėžio FA  9.03 -9.18 val., B field, Group B

Tauras – Milanas 9.37 -9.52 val., A field, Group A

BFA – Panevėžio FA  9.37 -9.52 val., B field, Group B

Ateitis – Salaspils 1   10.12 -10.27 val., A field, Group A

Audra 2 – Auda Black  10.12 -10.27 val., B field, Group B

Auda Green – Tauras  10.45 -11.00 val., A field, Group A

BFA – Salaspils 2  10.45 -11.00 val., B field, Group B

Salaspils  1 – Milanas  11.18 -11.33 val., A field, Group A

Panevėžio FA – Auda Black  11.18 -11.33 val., B field, Group B

Auda Green  – Ateitis 11.50 -12.05 val., A field, Group A

Salaspils 2 – Audra 2 11.50 -12.05 val., B field, Group B

Salaspils  1– Auda Green  12.25 -12.40 val., A field, Group A

BFA – Auda Black  12.25 -12.40 val., B field, Group B

Salaspils 2 – Panevėžio FA  12.40 -12.55 val., B field, Group B

Salaspils 1 – Tauras  12.58 -13.13 val., A field, Group A

Milanas – Auda Green  12.58 -13.13 val., B field, Group A

Salaspils 2 – Auda Black 13.15 -13.30 val., A field

Timetable, 22th of May, Sunday, I ratas, I stage (SENVAGĖS stadionas, Širvintų g. 80)

C grupė

FM “Audra”, Vilnius xxx
FA “Žalgirietis, Vilnius xxx
FK “Robona”, Vilnius xxx
FK “Granitas” xxx
FM “Fortūna”, Kaunas xxx

D grupė

FK “Margiris”, Vilnius xxx
FA “Žalgirietis”, Vilnius xxx
Vilniaus FM, Vilnius xxx
FM “Feniksas”, Kaunas xxx
FM “Žaibas”, Vilnius xxx

Audra – Robona 9.30 – 9.45 val., A field, Group C

Žaibas – Vilniaus FM  9.30 – 9.45 val., B field, Group D

Margiris – Žalgirietis  9.47 – 10.02 val., A field, Group D

Žalgirietis 2 – Granitas  9.47 -10.02 val., B field, Group C

Robona – Fortūna 10.04 -10.19 val., A field, Group C

Vilniaus FM – Feniksas 10.04 -10.19 val., B field, Group D

Audra – Granitas 10.20 -10.35 val., A field, Group C

Žaibas – Žalgirietis  10.20 -10.35 val., B field, Group D

Margiris – Feniksas 10.40 -10.55 val., A field, Group D

Žalgirietis 2 – Robona  10.40 -10.55 val., B field, Group C

Audra – Fortūna  10.55 -11.10 val., A field, Group C

Žalgirietis – Vilniaus FM  10.55 -11.10 val., B field, Group D

Robona  – Granitas  11.15 -11.30 val., A field, Group C

Margiris – Žaibas  11.15 -11.30 val., B field, Group D

Fortūna – Žalgirietis 2   11.33 -11.48 val., A field, Group C

Feniksas – Žalgirietis 11.33 -11.48 val., B field, Group D

Audra – Žalgirietis 2  11.53 -12.05 val., A field, Group C

Feniksas – Žaibas  11.53 -12.05 val., B field, Group D

Granitas – Fortūna  12.10 -12.25 val., A field, Group C

Vilniaus FM – Margiris  12.10 -12.25 val., B field, Group D

Timetable, 22th of May, Sunday. II stage, “playoffs’ (LFF stadium)

 

5 place group A – 5 place group B 13.15 -13.30 val., B field

4 place group A – 4 place group B 13.32 -13.47 val., A field

3 place group A – 3 place group B 13.32 -13.47 val., B field

2 place group A – 2 place group B 13.50 -14.05 val., A field

1 place group A – 1 place group B 13.50 -14.05 val., B field

5 place group C – 5 place group D 14.08 -14.23 val., A field

4 place group C – 4 place group D 14.08 -14.23 val., B field

3 place group C – 3 place group D 14.25 -14.40 val., A field

2 place group C – 2 place group D 14.25 -14.40 val., B field

1 place group C – 1 place group D 14.43 -14.58 val., A field

For 19-20 pl…………………. – ………………… 14.43 -14.58 val., B field

For 17-18 pl…………………. – ………………… 15.00 -15.15 val., A field

For 15-16 pl…………………. – ………………… 15.00 -15.15 val., B field

For 13-14 pl…………………. – ………………… 15.18 -15.33 val., A field

For 11-12 pl…………………. – ………………… 15.18 -15.33 val., B field

For 9-10 pl…………………. – ………………… 15.35 -15.50 val., A field

For 7-8 pl…………………. – ………………… 15.35 -15.50 val., B field

For 5-6 pl…………………. – ………………… 15.55 -16.10 val., A field

For 3-4 pl…………………. – ………………… 15.55 -16.10 val., B field

For 1-2 pl…………………. – ………………… 16.15 -16.30 val., B

Closing ceremony 16.30 val.

 Turnyro organizatoriai dėkoja už paramą pagrindiniam turnyro rėmėjui bendrovei “Premier restaurants”, taip pat nuolatiniams rėmėjams bendrovėms “Pieno žvaigždės” ir “Cerera foods”.

2010 years born age group:

Timetable, 22th of May, Sunday, I stage, competition in “One circle system”

🙂 Kiekvienam “McDonaldsCUP 2016” turnyro dalyviui – galimybė stovyklauti Belgijos futbolo specialistų vasaros futbolo stovykloje Vilniuje “Senvagės” stadione nuo birželio 27 iki liepos 1 d. net 20 eurų pigiau. Daugiau informacijos apie stovyklą – www.sportsmarketing.lt, arba tel. (8) 601 60299. 😀

A grupė

FM “Audra”, Vilnius xxx
FK “Margiris”, Vilnius xxx
TFA “Milanas”, Vilnius xxx
FK “Auda”, Riga xxx
FM “Ateitis”, Vilnius xxx
FM “Audra 2”, Vilnius xxx

Timetable, 22th of May, Sunday, LFF stadium

Audra – Margiris 8.47 – 9.01 val., A field

Ateitis – Milanas  8.47 -9.01 val., B field

Milanas – Audra 9.20 -9.34 val., A field

Ateitis – Margiris  9.20 -9.34 val., B field

Audra 2 – Ateitis 9.55 -10.09 val., A field

Milanas – Margiris  9.55 -10.09 val., B field

Audra 2 – Auda 10.30 -10.44 val., A field

Audra – Ateitis  10.30 -10.44 val., B field

Auda – Milanas  11.02 -11.16 val., A field

Margiris – Audra 2  11.02 -11.16 val., B field

Audra  – Auda  11.35 -11.49 val., A field

Milanas – Audra 2  11.35 -11.49 val., B field

Auda – Ateitis 12.08 -12.22 val., A field

Audra – Audra 2   12.08 -12.22 val., B field

Margiris – Auda  12.40 -12.54 val., A field

Turnyro organizatoriai dėkoja už paramą pagrindiniam turnyro rėmėjui bendrovei “Premier restaurants”, taip pat nuolatiniams rėmėjams bendrovėms “Pieno žvaigždės” ir “Cerera foods”.