Turnyro „McDonald‘s Cup“ organizatoriai kviečia verslo įmones, organizacijas ar privačius asmenis, neabejingus aktyviam vaikų užimtumui, bendradarbiauti ir kartu bendromis jėgomis sukurti išskirtinę vaikų futbolo šventę.

Mainais į Jūsų finansinį ar kitokį indėlį organizuojant turnyrą, Jūsų atstovaujamai įmonei pasiūlysime atskirą rinkodaros paslaugų paketą, taip pat galimybę prekiauti Jūsų produkcija turnyro metu: ledais, vaisvandeniais, suvenyrais, sportine apranga ar inventoriumi.

Turnyrą stebi šimtai jaunųjų futbolininkų ir jų šeimų narių, apie turnyrą rašo Lietuvos sporto žiniasklaida, tad Jūsų reklaminė žinutė gali pasiekti tikslines sportuojančių vaikų, jų šeimų narių ir sporto aistruolių auditorijas.

Mūsų prekybos partnerių patirtis turnyro metu rodo, jog renginio metu žiūrovai noriai perka ledus, vaisvandenius, suvenyrus, sportinę aprangą…

Susisiekite su mumis tel. (8) 601 602 99 ir, atsižvelgdami į Jūsų poreikius bei norimus pasiekti tikslus, mes Jums pateiksime patrauklų pasiūlymą dėl bendradarbiavimo rinkodaros ar prekybos srityse. Laukiame Jūsų užklausimo ir el. paštu: info@vaikufutbolas.lt .