Grafikai Audra CUP2019 Ruduo

Rugsėjo 14d.

2011
1 BFA Pagiriai
2 Žalgiris-Tauras Kaunas
3 FK Granitas
4 FM Audra Gerda
5 FM Audra Paulius
6 Tauras Kaunas

 

2011
laikas aikštė
9.40-9.55 4 FM Audra G X FM Audra P
10.00-10.15 4 BFA Pagiriai X Žalgiris-Tauras K
10.20-10.35 4 FK Granitas X FM Audra G
10.40-10.55 4 FM Audra P X Tauras K
11.00-11.15 4 BFA Pagiriai X FK Granitas
11.20-11.35 4 Žalgiris-Tauras K X FM Audra G
11.40-11.55 4 Tauras K X FK Granitas
12.00-12.15 4 BFA Pagiriai X FM Audra P
12.20-12.35 4 Žalgiris-Tauras K X FK Granitas
12.40-12.55 4 Tauras K X FM Audra G
13.00-13.15 4 Žalgiris-Tauras K X FM Audra P
13.20-13.35 4 BFA Pagiriai X Tauras K
13.40-13.55 4 FK Granitas X FM Audra P
14.00-14.15 4 BFA Pagiriai X FM Audra G
14.00-14.15 3 Žalgiris-Tauras K X Tauras K

 

2012
1 Jūrmala A
2 Jūrmala B
3 Fortuna V
4 Girionys Kauno raj.
5 FK Granitas
6 Žaibas
7 Utenis
8 HC Hegelman
9 Audra Nerijus
10 Audra Aurimas

 

A grupė
1 Audra A
2 Fortuna V
3 Granitas
4 Žaibas
5 Jūrmala A
 B grupė
1 Audra N
2 Girionys KR
3 HC Hegelman
4 Utenis
5 Jūrmala B

 

2012
laikas aikštė grupė
10.00-10.15 1 A Audra A X Fortuna V
3 B Audra N X Giriomys KR
10.20-10.35 1 A Granitas X Žaibas
3 B HC Hegelman X Utenis
10.40-10.55 1 A Audra A X Jūrmala A
3 B Audra N X Jūrmala B
11.00-11.15 1 A Fortuna V X Granitas
3 B Giriomys KR X HC Hegelman
11.20-11.35 1 A Žaibas X Jūrmala A
3 B Utenis X Jūrmala B
11.40-11.55 1 A Audra A X Granitas
3 B Audra N X HC Hegelman
12.00-12.15 1 A Fortuna V X Žaibas
3 B Giriomys KR X Utenis
12.20-12.35 1 A Granitas X Jūrmala A
3 B HC Hegelman X Jūrmala B
12.40-12.55 1 A Audra A X Žaibas
3 B Audra N X Utenis
13.00-13.15 1 A Fortuna V X Jūrmala A
3 B Giriomys KR X Jūrmala B
13.20-13.35 1 9 A5 X B5
3 7 A4 X B4
13.40-13.55 1 5 A3 X B3
3 3 A2 X B2
14.00-14.15 1 1 A1 x B1
2013
1 Fortuna Vilnius
2 Girionys Kauno raj.
3 Sudūva
4 FK Granitas
5 FK Margiris
6 Utenis
7 Geležinis vilkas
8 FM Audra Aivaras
9 Žalgirietis
10 Girioniukai

 

A grupė
1 Fortuna V
2 FM Audra A
3 Geležinis vilkas
4 Girionys KR
5 Utenis
 B grupė
1 Žalgirietis
2 FK Margiris
3 Girioniukai
4 FK Granitas
5 Sudūva

 

2013
laikas aikštė grupė
10.00-10.15 2a A Fortuna V X FM Audra A
2b B Žalgirietis X FK Margiris
10.20-10.35 2a A Geležinis vilkas X Girionys KR
2b B Girioniukai X FK Granitas
10.40-10.55 2a A Fortuna V X Utenis
2b B Žalgirietis X Suduva
11.00-11.15 2a A FM Audra A X Geležinis vilkas
2b B FK Margiris X Girioniukai
11.20-11.35 2a A Girionys KR X Utenis
2b B FK Granitas X Suduva
11.40-11.55 2a A Fortuna V X Geležinis vilkas
2b B Žalgirietis X Girioniukai
12.00-12.15 2a A FM Audra A X Girionys KR
2b B FK Margiris X FK Granitas
12.20-12.35 2a A Geležinis vilkas X Utenis
2b B Girioniukai X Suduva
12.40-12.55 2a A Fortuna V X Girionys KR
2b B Žalgirietis X FK Granitas
13.00-13.15 2a A FM Audra A X Utenis
2b B FK Margiris X Suduva
13.20-13.35 2a 9 A5 X B5
2b 7 A4 X B4
13.40-13.55 2a 5 A3 X B3
2b 3 A2 X B2
14.00-14.15 2a 1 A1 x B1